KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13388294
nr 1338 8294
Knut Sprengel
(1877-1926), Sverige
Oljemålning, "Röttle". Signerad, daterad 1903, Olja på duk, 56x73 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 27 juli 2020
kl 20:56:58
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
Knut Sprengel
Läs mer om Knut Sprengel